Про нас

Наша історія

 

У нашу «швидку» епоху ми навчилися цінувати рухливість і функціональність. Перебуваючи в сучасному ритмі, дуже важливо не втратити гарний настрій і задоволення, яке ми можемо забезпечити собі улюбленою музикою.

 

Навушники-заглушки і каркасні навушники не підходять для активного руху і занять спортом. Багато моделей навушників є рухомими, ковзають, досить часто випадають з вух, і як результат - губляться або ламаються. Зрештою, їх просто незручно носити, наприклад, з вашої зимової шапкою.

 

Двоє друзів родом з Німеччини - Мануел Райзайхер і Діді Хірш, спробували вирішити цю проблему. Так з'явилася компанія Earebel. Молоді винахідники спробували поєднати стильний і зручний головний убір з якісними і технологічними Bluetooth-навушниками. І у них це вийшло.

Ну, а українська команда знайшла цих талановитих винахідників і тепер ділиться цим дивом вже в Україні.

Наша команда живе спортивним життям, цінує якісну музику і обожнює рух і відчуття свободи. Ми намагаємося знайти себе в неординарному стилі і незалежності.

 

Наша місія

 

Місія Earebel полягала в тому, щоб створити такі навушники, завдяки яким можна насолоджуватися якісним аудіо під час спортивних занять, активного руху і в будь-якому місці.

 

Що таке Earebel?

 

Легкий і стильний спосіб носіння навушників;

Гармонійна комбінація комфорту і якісного звуку без тиску на вуха;

Навушники, які неможливо загубити при активних рухах;

Музика та телефонні дзвінки без докучливих проводів;

Якісна альтернатива застарілим навушникам.

 

Навушники Earebel налаштовані так, що музика не заглушає зовнішніх звуків при збереженні якості аудіо. Це забезпечує високий рівень безпеки.

 

Хочете випрати шапку? Це дуже просто зробити. Дістаньте навушники з шапки і покладіть її в прання. Також ви можете поміняти модель головного убору на шапку або пов'язку Earebel яка вам сподобається.

Earebel - це «комфортні технології, винайдені в Німеччині».

 

Наше бачення

 

Шапки-навушники Earebel з сучасною акустичною системою були створені для спортсменів, любителів активного життя і меломанів, які давно шукають поєднання якісного звуку і комфорту. Ми назвали це - «унікальний акустичний комфорт».

 

Сьогодні Earebel вже використовують спортсмени і активні люди під час бігу, туризму, катання на лижах і сноуборді, триатлону, тренувань і прогулянок. А що ви будете робити в своїх Earebel?