FAQ

Як прати шапки?

В'язані ручної роботи і шапки з наборів «З'вяжи сам»

В'язані шапочки рекомендуємо прати вручну. Так, вовна, з якої вони зв'язані, володіє всіма позитивними характеристиками натуральної вовни: і стабільністю розміру, і терморегулюючими властивостями. Але ми радимо уникати таких дій як: віджимання, вибілювання, прасування, хімчистка, вимочування, сушка в пральній машині. Для ручної роботи – лише ручне прання!

Лінія спорт і стиль

Шапочки і пов'язки лінії спорт і стиль шиються з тканин кращих виробників Німеччини. Приділяється багато уваги якості виробу. І хоч наші тканини можна прати в машинці, але ми рекомендуємо-таки ручне прання і без використання кондиціонера. Адже при багатократному машинному пранні і в процесі віджимання волокна тканини трохи деформуються, і шапка може змінити з часом свою форму. Тому бажано також уникати віджимань, вибілювання, прасування, хімчистки і сушки в пральній машині.


Як гарнітура Bluetooth® підключається до телефону?

Крок 1: Щоб підключити навушники до смартфону або іншого пристрою з підтримкою Bluetooth®, натисніть і утримуйте кнопку «Відтворення / Пауза» (на сенсорній панелі управління навушника) протягом 5 секунд, поки світлодіодний індикатор поперемінно не стане блимати синім і червоним. Тепер навушники можна знайти в меню вашого пристрою в розділі Bluetooth®.Крок 2: Включіть Bluetooth® на вашому присторої з підтримкою Bluetooth®. Крок 3: Знайдіть Earebel, оберіть і підключіть пристрій до навушників.

Крок 4: Як тільки навушники і пристрій з Bluetooth® підключені, спалахує синій світлодіод.

ПРИМІТКА. Для економії заряду батареї навушники автоматично відключаються, якщо протягом 5 хвилин відсутнє з'єднання Bluetooth®.

Чи підходять шапочки і пов`зяки алергікам?

Наші шапки і пов'язки підходять усім! Вони гіпоаллергенні та виготовлені з різних сумішей шерсті. Більшість шапок категорії стиль і спорт зроблені з 100% акрилової пряжі. В'язані ж зроблені з суміші вовни до 50% альпаки / 50% акрилу (залежно від моделі). Вовна альпаки краща, ніж овеча шерсть для алергіків, оскільки альпака майже не містить ланолін (вовняний жир). А ще на в'язаних шапках усередині є флісовая підкладка, щоб не дратувати шкіру обличчя і голови.

Чи можу я замовити шапку або пов'язку окремо?

Моделі продумані так, щоб ви могли міняти навушники і шапки як-завгодно! Ви можете придбати одні навушники і декілька шапок різних ліній. Або декілька навушників різних кольорів і одну шапку! Або багато того і того. Все на ваш вибір.


Як я можу зарядити акумулятор?

Підключіть кабель мікро USB до роз'єму на гарнітурі і до джерела живлення із стандартним портом USB (наприклад, до комп'ютера). Під час зарядки світлодіодний індикатор спалахує червоним і гасне, коли батарея повністю заряджена. Час повної зарядки складає біля 2-го годинн. Акумулятор не замінюється користувачем. В разі проблем з акумулятором – звертайтеся до нас на сторінку «Контакти»: https://earebel.com.ua/contact.


Скільки тримає заряд навушників?

Стандартний час використання – 8 годин.


Чи є гарантія на навушники?

Звичайно є! Ми надаємо стандартну гарантію 24 місяці.


Де виробляються шапки?

Всі наші вироби (навушники, шапки і пов'язки) зроблені в Германії. Моделі лінії спорт і стиль зв'язані машинним способом, а моделі ручної роботи зв'язані вручну в Баварії.